A A A

Lata 1981 - 1990

Rok 1981

  • Sylwia Firlej, dypl. nr 1026
  • Małgorzata Mełnicka, dypl. nr 1027
  • Ryszard Wójtowicz, dypl. nr 1028
  • Mariusz Wrzal, dypl. nr 1029
  • Ryszard Żankowski, dypl. nr 1030
  • Stanisław Zborowski, dypl. nr 1033
  • Anna Wąsowska-0wsiany, dypl. nr 1041
  • Sylwester Kania, dypl. nr 1042
  • Hanna Horwatt-Baniewicz, dypl. nr 1045
  • Aleksandra Pill, dypl. nr 1054
  • Edgar Pill, dypl. nr 1055

 

Rok 1982

  • Barbara Kulczyńska-Nowak, dypl. nr 1056
  • Katarzyna Zawadzka, dypl. nr 1057
  • Jadwiga Krupa, dypl. nr 1061
  • Joanna Ziemlewicz, dypl. nr 1062
  • Joanna Brochwicz-Konikiewicz, dypl. nr 1063
  • Chiszigbayar Damdinsurengijn, dypl. nr 1088,
  • Magdalena Gawłowska, dypl. nr 1089
  • Sławomira Zadros, dypl. nr 1090
  • Urszula Bieszczad, dypl. nr 1091

 

Rok 1983

  • Alicja Dąbrowska, dypl. nr 1122
  • Elżbieta Cieślak, dypl. nr 1123
  • Michał Jakubowski, dypl. nr 1124
  • Jan-Maciej Piękniewski, dypl. nr 1125
  • Urszula Sierszyńska-Rogólska, dypl. nr 1126
  • Alina Targowska, dypl. nr 1128
  • Aleksander Kasprzak, dypl. nr 1136
  • Maciej Deptuła, dypl. nr 1137
  • Aleksander Nowakowski, dypl. nr 1145
  • Anna Jagoda Janicka, dypl. nr 1151
  • Elżbieta Rogozińska, dypl. nr 1152
  • Anna Szymańska, dypl. nr 1153
  • Barbara Bielawska, dypl. nr 1154

 

Rok 1984

  • Agnieszka Lewandowska, dypl. nr 1174
  • Andrzej Lewandowski, dypl. nr 1175
  • Krzysztof Owsiany, dypl. nr 1176
  • Elżbieta Okuszko-Basiul, dypl. nr 1191
  • Halina Kondraciuk, dypl. nr 1196
  • Hanna Szenklewska, dypl. nr 1197
  • Ryszard Suchanek, dypl. nr 1198
  • Małgorzata Urbanek, dypl. nr 1199
  • Ewa Buczyńska, dypl. nr 1216
  • Urszula Lis, dypl. nr 1217
  • Krzysztof Lis, dypl. nr 1218
  • Ewa Roznerska-Świerczewska (†), dypl. nr 1219
  • Maria Wieczorek, dypl. nr 1220

 

Rok 1985

  • Maria Kiepuszewska, dypl. nr 1245
  • Wojciech Kozioł, dypl. nr 1246
  • Iwona Król, dypl. nr 1247
  • Maria Lesiak, dypl. nr 1248
  • Monika Roguska, dypl. nr 1250
  • Tytus Sawicki, dypl. nr 1251
  • Grażyna Ulańska, dypl. nr 1253
  • Henryk Świetlik, dypl. nr 1271

 

Rok 1986

  • Małgorzata Dobrzyńska-Musiela, dypl. nr 1288
  • Małgorzata Jankowska, dypl. nr 1289
  • Ewa Kuśmierz, dypl. nr 1291
  • Marzena Makowska, dypl. nr 1292
  • Dorota Nowacka, dypl. nr 1293
  • Dorota Olczak, dypl. nr 1294
  • Marzena Szumińska, dypl. nr 1295
  • Arkadiusz Werstak, dypl. nr 1296
  • Katarzyna Androchowicz, dypl. nr 1353
  • Andrzej Bauman, dypl. nr 1354
  • Barbara Olejnikow, dypl. nr 1355
  • Grażyna Paluszyńska, dypl. nr 1356
  • Maria Świerkocka-Sieńkowska, dypl. nr 1357
  • Maria Puciłowska, dypl. nr 1365
  • Maria Chojnicka-Adamkiewicz, dypl. nr 1366

 

Rok 1987

  • Jarosław Kulicki, dypl. nr 1378
  • Katarzyna Mrowiec, dypl. nr 1379
  • Krzysztof Stawecki, dypl. nr 1380
  • Aleksander Gaca, dypl. nr 1381
  • Jakub Bałtowski, dypl. nr 141
  • Alina Bartłomiejus-Samołyk, dypl. nr 1415
  • Dorota Chojnicka, dypl. nr 1416
  • Zofia Dobosz, dypl. nr 1417
  • Hanna Droszcz-Belczyk, dypl. nr 1418
  • Maria Góralczyk, dypl. nr 1419
  • Jolanta Korcz, dypl. nr 1420
  • Marek Malinowski, dypl. nr 1421
  • Karolina Niemczyk, dypl. nr 1422
  • Joanna Rosada- Grzelachowska, dypl. nr 1423
  • Aleksander Szymaszkiewicz, dypl. nr 1424
  • Ryszard Orysiak, dypl. nr 1425
  • Cezary Wandrychowski, dypl. nr 1426
  • Izabella Wasilewska, dypl. nr 1427

 

Rok 1988

  • Joanna Maria Arszyńska, dypl. nr  1457
  • Elżbieta Bakun, dypl. nr  1458
  • Piotr Bakun, dypl. nr  1459
  • Jerzy Chłopicki, dypl. nr  1460
  • Alina Skibińska, dypl. nr  1461
  • Regina Szalonek-Malinowska, dypl. nr  1462
  • Izabela Świętochowska, dypl. nr  1463

 

Rok 1989

  • Agnieszka Andrzejczak, dypl. nr  1554
  • Izabela Górska-Wirzeska, dypl. nr  1555
  • Edyta Hankowska-Czerwińska, dypl. nr  1556
  • Grażyna Patocka-Lazarowicz, dypl. nr  1557
  • Piotr Romanowski, dypl. nr  1558
  • Piotr Słupczyński, dypl. nr  1559
  • Anna Trocha, dypl. nr  1560
  • Marek Trocha, dypl. nr  1561
  • Aleksandra Woźniak-Sobieraj-Sobczyk, dypl. nr  1562

 

Rok 1990

  • Lesław Cześnik, dypl. nr  1591
  • Zbigniew Chromiec, dypl. nr  1592
  • Grzegorz Gołubiak, dypl. nr  1593
  • Katarzyna Dzienniak, dypl. nr  1594
  • Marek Klaryska, dypl. nr  1595
  • Andrzej Kulesza ks., dypl. nr  1596
  • Katarzyna Pubanc-Zalewska, dypl. nr  1597
  • Dorota Raczkowska, dypl. nr  1598
  • Elżbieta Szmit-Naud, dypl. nr  1599
  • Marek Wiącek, dypl. nr  1600
  • Szymon Zaremba, dypl. nr  1601
  • Veronique Legoux, dypl. nr  1602