A A A

Lata 2011 -

Rok 2011

  • Diana Białkiewicz, dypl. nr 1400/142859
  • Roma Gordon, dypl. nr 1400/142857
  • Natalia Gruszczyk, dypl. nr 1400/148816
  • Dagmara Kończalska, dypl. nr 1400/142724
  • Felicja Lamprecht, dypl. nr 1400/142712
  • Anna Maćkowiak, dypl. nr 1400/148817
  • Małgorzata Perz, dypl. nr 1400/148818
  • Agnieszka Rękawek, dypl. nr 1400/148819
  • Karolina Ryfka, dypl. nr 1400/142855

 

Rok 2012

  • Ilona Głuchowska
  • Tomasz Ginter, dypl. nr 1400/157084/2012
  • Sylwia Kudła, dypl. nr 1400/157089/2012
  • Angelika Lament, dypl. nr 1400/150709/2012
  • Daria Zasada-Kłodzińska, dypl. nr 1400/150680/2012
  • Klaudia Zielińska, dypl. nr 1400/151012/2012

 

Rok 2013

  • Magdalena Chomiak, dypl. nr 1400/158303/2013
  • Jagoda Mugaj, dypl. nr 1400/158301/2013
  • Sylwia Ziemlewicz, dypl. nr 1400/158299/2013
  • Aleksandra Kiczuk, dypl. nr 1400/164927/2013

 

Rok 2014

  • Klaudia Braciszewska, dypl. nr 1400/169111/2014
  • Magdalena Dyniec, dypl. nr  1400/169122/2014
  • Patrycja Mindykowska, dypl. nr 1400/169115/2014 NAJLEPSZA ABSOLWENTKA UMK 2013/2014
  • Jacek Olender, dypl. nr 1400/169219/2014
  • Weronika Rejter, dypl. nr 1400/169214/2014
  • Ewa Ryś, dypl. nr 1400/169078/2014
  • Magdalena Stasiczak, dypl. nr 1400/167488/2014
  • Magdalena Szalak, dypl. nr 1400/169218/2014
  • Klaudia Rajmann dypl. nr 1400/170977/2014
  • Anna Kruszyna, nr dypl. 1400/172551/2014
  • Agnieszka Śpiewak, nr dypl. 1400/172553/2014

 

Rok 2015

  • Iwona Włodarczyk-Korzeniec, dypl. nr 1400/173931/2015
  • Milena Radzimska, dypl. nr  1400/173928/2015
  • Alicja Mogielska, dypl. nr 1400/178680/2015
  • Agnieszka Józefowicz, dypl. nr 1400/178678/2015
  • Aleksandra Porada, dypl. nr 1400/178679/2015
  • Aleksandra Krajewska dypl. nr 1400/179699/2015
  • Karol Nawrocki dypl. nr 1400/179695/2015
  • Kacper Kacprzak dypl. nr 1400/179697/2015
  • Ewelina Maciejczyk (Cieślińska) dypl. nr 1400/179698/2015

 

Rok 2016

  • Anna Faron, dypl. nr 1400/184987/2016
  • Karolina Mrugalska (Burdak), dypl. nr 1400/184986/2016
  • Dorota Milczarczyk, dypl. nr 1400/185826/2016
  • Karolina Zembrzuska, dypl. nr 1400/185828/2016

 

Rok 2017

  • Weronika Korycka, dypl. nr 1400/188433/2017
  • Julia Szczerbińska, dypl. nr 1400/186895/2017: NAJLEPSZA ABSOLWENTKA WSP 2016/2017 i NAJLEPSZA ABSOLWENTKA UMK 2016/2017
  • Adam Kazimierczak, dypl. nr 1400/190854/2017

 

Rok 2018

  • Marta Dymowska, dypl. nr 1400/192456/2018
  • Paulina Miłaszewska, dypl. nr 1400/192455/2018
  • Karolina Jasińska (Tobijańska), dypl. nr 1400/196171/2018
  • Paula Karina Śwituszak, dypl. nr 1400/196581/2018
  • Pola Berensdorff, dypl. nr 1400/196582/2018
  • Katarzyna Pretrykowska, dypl. nr 1400/196580/2018
  • Natalia Buchalska, dypl. nr 1400/196764/2018
  • Małgorzata Szulakiewicz, dypl. nr 1400/196763/2018
  • Paulina Władecka, dypl. nr